Az iskola elsős tanulóinak lehetőségük van napközibe járni, ami az oktatáshoz hasonlóan két váltásban zajlik, délelőtt és délután. Igyekszünk érdekessé tenni a napköziben eltöltött időt, így a diákok a házi feladat kidolgozása, valamint a tanórákon elsajátított tananyag ismétlése és gyakorlása mellett különféle érdekes aktivitásokon is részt vesznek. A kézműves foglalkozások keretein belül a gyerekek sokat rajzolnak, festenek, vágnak vagy ragasztanak. A napköziben nem hanyagoljuk el a mozgást sem, jó időben a gyerekek sokat tornáznak vagy játszanak az iskolaudvarban, de különféle versenyeket, vetélkedőket is szervezünk számukra. Az ünnepekről sem feledkezünk meg, sokszor készítünk az adott ünnephez kapcsolódó díszeket és ajándékokat.

Tartózkodási díjak a 2019/2020-as tanévre

Letöltés