Predmet

Ime i prezime

Termin za prijem 
(dan, čas, smena )

Odeljenja u kojima predaje

biologija

Dora Skendžić

sreda, 3. čas, neparna

V-7,8; VI-3,8,9; 
VII-4,7; VIII-2,5,7

biologija

Dragica Slankamenac

utorak, 2. čas, parna

VI-1,2,4,5,6,7; VIII-1,3,4,6

biologija

Tamara Gavrilović

ponedeljak, 3. čas, neparna

V-1,2,3,4,5,6; VII-1,2,3,5,6

verska nastava

Bojana Petrović

petak, 1. čas, parna

II-1,2,3,4,5,6;
III-2,3,4,5,6;
IV-1,2,3,4,5,6;
VI-3,4,7,8;
VII-1,2,3,4,5,6

verska nastava

Ivan Kostić

četvrtak, 3. čas, parna

I-1,2,3,4,5,6;
V-1,2,3,5,6,7;
VI-1,2,5,6;
VIII-1,2,3,4,5,6

verska nastava

Marija Horvat

petak, 2. čas, neparna

I-7; II-7; III-7; IV-7; V-8; 
VI-9; VII-7; VIII-7

geografija

Veselka Cekić

kada je parna smena posle podne,
ponedeljkom od 13.15 do 14.00

VI-7,8,VIII-6

geografija

Erika Doboši

četvrtak, 3. čas, neparna

V-8, VI-9, VII-7, VIII-7

geografija

Jelena Peurača

četvrtak, 3. čas, parna

V-1,2,3,4,5,6,7; VI-1,2,3,4,5,6; VII-4

geografija

Predrag Stanojčić

četvrtak, 4. čas, neparna

VII-1,2,3,5,6; VIII-1,2,3,4,5

građansko vaspitanje

Katica Arsenijević

ponedeljak, 3.čas, neparna

V-1,2,3,4,5,6,7;
VI-1,2,3,4,5,6,7,8;
VII-1,2,3,4,5,6;
VIII-1,2,3,4,5,6

engleski jezik

Biljana Beljanski

sreda, 3. čas, parna

V-1,2,7; VIII-1,2,3,4,5,6

engleski jezik

Đenana Majstorović

ponedeljak, 4. čas, parna

V-4,6; VI-3,4,5,6; VII-2,3,5

engleski jezik

Žana Damnjanović

četvrtak, 3. čas, parna

V-3,5:,8; VI-1,2,7,8; VII-1,4,6

engleski jezik

Jovana Govorčin

ponedeljak, 5. čas, neparna smena

I-2

engleski jezik

Julijana Đura Buranj

kada je neparna smena posle podne, 2. čas

I-7; II-7; IV-1,2,3,7; V-8, VI-9; VII-7, VIII-7

engleski jezik

Olivera Nićetić

sreda, 4. čas, parna

I-1,3,4,5,6; II-1,3,4,5,6;

engleski jezik

Slobodanka Đorđić

ponedeljak, 2. čas, neparna

II-2; III-1,2,3,4,5,6; IV-4,5,6

informatika

Biljana Kalafatić

četvrtak od 14.00 do 14.45

V-1,2,3,4,5,6,7,; VI-1,2,3,4,5,6,7,8; VII-1,2,3,4,5,6

informatika

Zoltan Gobor

utorak, svake druge nedelje kada je parna smena pre podne od 08.00 do 08.30

V-8; VI-9; VII-7; VIII-7

Informatika, šah

Pavle Pejak

četvrtak, kada je neparna smena pre podne od 11.00 do 11.45

VIII-1,2,3,4,5,6

istorija

Arpad Pača

sreda, 4.čas,neparna

VII-7; VIII-7

istorija

Biljana Pejović

utorak, 3. čas, parna

VI-1,3,4,6; VIII-4,5,6

istorija

Mila Dragić

petak u međusmeni od 13.15 do 14.00

V-1,2,3,4,5,6,7; VII-4,5,6

istorija

Milan Gladić

ponedeljak, 2. čas, parna

VI-2,5,7,8; VII-1,2,3; VIII-1,2,3

istorija

Robert Galamboš

sreda, 7. čas, kada je neparna smena pre podne

V-8; VI-9

italijanski jezik

Milica Vojnović

sreda, 5. čas, parna smena

VI-1

likovna kultura

Marta Kiš Buterer

sreda, 3. čas, parna

V-1,2,3,9; VI-1,2,3,7; VII-1,2,3,7; VIII-1,2,3,7

likovna kultura, 
c.s.i v.

Janoš Tarko

sreda, 4. čas, neparna

V-5,6,7,8; VI-1,2,3,9; VII-1,2,3,7; VIII-1,2,3,7

mađarski jezik

Aranka Horvat

 

I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII

mađarski jezik

Eržebet Rokvić

petak, 5. čas, neparna

V-8; VI-9; VII-7, VIII-7

matematika

Dijana Radić

petak, 4. čas, neparna

V-2,3,4,5; VII-2,5

matematika

Dragana Milanović

četvrtak, 2. čas, neparna

V-7;VI-8; VII-4; VIII-5,6

matematika

Đerđi Mendrei

sreda, 5. čas, neparna

V-8; VI-9; VII-6,7, VIII-7

matematika

Jelena Kovačević

ponedeljak, 4. čas, neparna

V-1,6; VI-4,7; VII-1

matematika

Milena Karadžić

četvrtak, 4. čas, parna

VI-1,2,3,5; VIII-4

matematika

Slavica Bulatović

petak, 4. čas, parna

VI-6; VII-3;VIII-1,2,3

muzička kultura, h.o.

Andrija Grujić

utorak, 5. čas, neparna

V-1,2,4,7; VI-2,3,4,5,6,7,8; VIII-1,4,5,6

muzička kultura, h.o.

Dragica  Vidović Trnavac

četvrtak, 3. čas, parna smena

VI-1; VIII-2,3

muzička kultura, h.o.

Ildiko Milosavljević

ponedeljak, 3. čas, neparna

V-3,5,6,8; VI-9; VII-1,2,3,4,5,6,7; VIII-7

nemački jezik

Elvira Dražilov

četvrtak, 4. čas, parna

V-3,4,5; VI-2,3,5,6; VII-3,6;

nemački jezik

Eleonora Bogdan

utorak, 2. čas, neparna

III-7; V-1,8; VI-9; VII-1,5,7; VIII-1,7

nemački jezik

Nataša Mijatović

petak, 3. čas, parna

VI-4,7,8; VIII-2

nemački jezik

Snežana Petrov

utorak, 3. čas, parna

V-2,6,7; VII-2,4; VIII-3,4,5,6

srpski jezik

Gordana Batoćanin

sreda, 3.čas, neparna smena

V-1,2,5; VII-6

srpski jezik

Dubravka Stanišić

utorak, 4. čas, parna smena 
ponedeljak, 4. čas, neparna

V-4,6; VI-1,8

srpski jezik

Irena Karlović

sreda, 4. čas, neparna smena

V-3; VII-1,2,3,5

srpski jezik

Maja Živković

utorak, 4 čas, parna smena

VI-3; VIII-1,2,4,6

srpski jezik

Mirjana Krajnović

kada je parna smena pre podne, utorkom od 12.30 do 13.00

I-7; II-7; III-7, IV-7

srpski jezik

Nataša Dobrić

petak, 4. čas, parna

V-8; VI-2,7,9; VII-7; VIII-7

srpski jezik

Sanela Abdijević

sreda, 4. čas, parna smena

VI-4,5,6; VIII-3,5

srpski jezik

Slađana Knežević

petak, 2. čas, neparna

V-7;VII-4

tehničko i informatičko

Goran Jovanović

sreda, 3. čas, neparna

V-1,2,3,4,5; VII-1,2,3,4,5

tehničko i informatičko

Endre Vaštag

četvrtak, 4. čas, neparna

V-6,7; VI-7,8,9; VII-6; VIII-5,6

tehničko i informatičko

Jožef Lazar

sreda, međusmena 13.15 do 14.00

V-8; VII-7; VIII-7

tehničko i informatičko

Marko Ljubojević

utorak, 4. čas, parna

VI-1,2,3,4,5,6; VIII-1,2,3,4

fizika

Atila Varga

ponedeljak, 3. čas, neparna

VII-4,5,7

fizika

Mile Šubara

četvrtak, 5. čas, neparna

VI-1,2,3,4; VII-1,2,6; VIII-1,2,3

fizika

Renata Šimovič

petak, 4. čas, neparna

VI-5,6,7,8,9; VII-3; VIII-4,5,6,7

fizičko vaspitanje

Aleksandra Janković

sreda, 3. čas, parna

VI-1,5,6,7,8; VIII-1,3

fizičko vaspitanje

Jelena Lončarević

utorak, 4. čas, parna

V-3,5; VI-2,3,4; VIII-2,4,5,6

fizičko vaspitanje

Ljiljana Firanji

sreda, 4. čas, parna

V-4,5,7,8; VI-2,3,4,9;VII-5,6,7; VIII-7

fizičko vaspitanje

Miro Milanović

utorak, 3. čas, neparna

VI-1,2,6; VII-1,2,3,4

hemija

Eva Čorba

utorak, 4. čas, neparna

VII-7,VIII-7

hemija

Sanja Ostojić

četvrtak, 2. čas, parna

VIII-2,6

hemija

Sanja Rodić Rončević

četvrtak, 3. čas, parna

VII-1,2,3,4,5,6
VIII-1, 3,4,5

crtanje, slikanje, vajanje

Ljubica Tankosić

četvrtak, od 14.00 do 14.45

dve grupe učenika iz V,VI,VII,VIII-ih razreda