САРАДЊА СА ШВАЈЦАРЦИМА

И ове године домаћини смо студентима из Швајцарске које доводи Радмила Бикенстрофер. Студентима су већ 8 година домаћини ученици наше школе: Радић Лазар, Јелена Марковић, Климента Жељко и многи други.Студенти долазе прве недеље септембра, а ове године били су нам у посети од 2. 9. 2018. до 9. 9. 2018. Године. Студенти су уживали у чарима Новог Сада 7 дана, посетили су и Београд и имали су прилику да обиђу средњу школу и факултет, да се друже са нашим ученицима и слушају предавања у нашој школи. Када су нам у посети имају програм за сваки дан, оду на ручак, па након јела одиграју пар пријатељских одбојкашких утакмица са нашим ђацима. Као и сваке године оставимо предивне утиске на њих. Позивамо и вас да будете домаћини студентима следеће године и да им улепшате боравак у Србији.

Теа Миленовић 51

Mirno moreMirno more