petefi-120

Пријем првака

Са распоредом по одељењима

Драги прваци, поштовани родитељи,

У уторак 31. августа ће се одржати пријем првака. Разреди су подељени у две групе (одељења 1,2,3 и одељења 4,5,6) са тачно дефинисаном сатницом доласка у школу као и местом доласка – двориште код главног улаза, прво школско двориште и друго школско двориште. Молимо вас да поштујете сатницу, дођете у присуству само једног родитеља и да примените све прописане епидемиолошке мере заштите.

Распоред по одељењима се налази у прилогу.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!

1. РАЗРЕД – Распоред ученика по одељењима и распоред пријема првака

31. август у 10.00 часова, двориште код главног улаза

Одељење I1
1. Александар Аћимовић
2. Арсеније Дуганџија
3. Виктор Веселиновић
4. Гала Галоња
5- Ђорђе Петрић
6. Зара Алексић
7. Илија Доламић
8. Исидора Јовановић
9. Калина Живковић
10. Константин Панић
11. Лазар Ристић
12. Лана Мрковачки
13. Лара Голушин
14. Лена Париповић
15. Леон Червењак
16. Лука Лешкић
17. Матео Александар
Алимпић Армијос
18. Милан Баћић
19. Милош Самарџић
20. Мирна Перовић
21. Михајло Самарџић
22. Невена Лукић
23. Ниа Недимовић
24. Николина Лазић
25. Петар Каљевић
26. Сара Лончар
27. Стефан Унковић
28. Стефан Фехер
29. Тијана Трговчић

31. август у 10.00 часова, прво школско двориште

Одељење I2
1. Алексеј Владисављевић
2. Андреј Распудић
3. Војин Анђелић
4. Вук Обрадовић
5. Данило Курћубић
6. Драган Радосављев
7. Дуња Куљача
8. Елена Кузмановић
9. Иван Стојнић
10. Јана Бунић
11. Лука Игњатијевић
12. Максим Антонић
13. Маша Тешановић
14. Миа Цигановић
15. Мина Шекуларац
16. Михајло Даниловић
17. Неда Ковачевић
18. Николина Рамбат
19. Никша Рогановић
20. Огњен Ивков
21. Павле Хостонски
22. Сара Дулаћ
23. Симон Маркуш
24. Стефан Бјелобрк
25. Стефан Стаменковић
26. Урош Марковић
27. Урош Тешановић
28. Хелена Марјановић
29. Чарна Тошић

31. август у 10.00 часова, друго школско двориште

Одељење I3
1. Ана Јовановић
2. Анђела Секереш
3. Ариана Гајдош
4. Василије Дејановић
5. Василије Поповић
6. Василиса Поповић
7. Давид Секереш
8. Елена Хорњак
9. Емили Добра
10. Кан Коска
11. Катарина Павлов
12. Коља Пешић
13. Лука Савић
14. Мила Јанковић
15. Милан Пајић
16. Милица Цветковић
17. Мина Јовановић
18. Петар Грња
19. Петар Тодоровић
20. Сара Зелић
21. Стефан (Адријана) Савић
22. Теодор Максим Купрешак
23. Теодора Рајић
24. Томислав Николић
25. Урош Бачкулић
26. Филип Урбан
27. Филип Шарић

31. август у 11.30 часова, двориште код главног улаза

Одељење I4
1. Алекса Богдановић
2. Александар Бањац
3. Александра Божовић
4. Андреј Путник
5. Асја Увалин
6. Бојана Васић
7. Виктор Таубнер
8. Вук Марковић
9. Вук Рајевић
10. Давид Адамовић
11. Доротеа Николић
12. Душан Петрић
13. Ирина Ђурђевић
14. Искра Спасојевић
15. Катарина Ракић
16. Ленка Тинтор
17. Лука Дувњак
18. Максим Капор
19. Мања Тепић
20. Матеја Милосављевић
21. Нела Миловановић
22. Огњен Рајевић
23. Петар Анђушић
24. Пиа Сњида
25. Стефан Веселиновић
26. Тихана Стоисављевић

31. август у 11.30 часова, прво школско двориште

Одељење I5
1. Алекса Ђурић
2. Александар Репаја
3. Анастасија Костић
4. Андрија Мировић
5. Вељко Трифуновић
6. Вук Миливојевић
7. Вук Момчиловић
8. Вук Станојловић
9. Дуња Комненовић
10. Душица Томић
11. Ђорђе Калаба
12. Ива Бањац
13. Јована Ненезић
14. Катарина Ујсаси
15. Лазар Савић
16. Лара Пуповац
17. Миа Бошков
18. Милица Станојевић
19. Михајло Њежић
20. Никола Кораћ
21. Нина Калаба
22. Ноа Страјин
23. Петра Балабан
24. Реља Крчмар
25. Реља Миражић
26. Софија Инић
27. Стефан Новковић
28. Стефан Радовић

31. август у 11.30 часова, друго школско двориште

Одељење I6
1. Алекса Ракита
2. Ана Јокановић
3. Андрија Амиџић
4. Анђела Којић
5. Вукашин Нинић
6. Давид Иличић
7. Дамир Потурак
8. Данило Филиповић
9. Данка Василев
10. Ема Томић
11. Илија Грујић
12. Константин Ненадовић
13. Лазар Стевовић
14. Лена Иветић
15. Маша Јефтић
16. Мила Замаклар
17. Мирјана Савић
18. Михајло Велђи
19. Михајло Нинић
20. Неа Карадеглија
21. Новак Курјаков
22. Стефан Рапаић
23. Стефан (Данијела) Савић
24. Теодор Ненадовић
25. Тиа Пињух
26. Урош Радошевић
27. Хана Абеди
28. Хелена Протић

31. август у 11.00 часова, двориште код главног улаза

Одељење I7
1. Петра Тркуља
2. Ана Балог
3. Емилија Гајић
4. Ноеми Мадараш
5. Михајло Бандулаја
6. Филип Орешчанин
7. Алекс Борбаш
8. Витомир Давидовић

Нека ваше дете буде један од преко 50.000 ученика који су завршили нашу школу.

Пријавите се на мејлинг листу и осигурајте се да све информације од наше школе добијете на време.

Ваша пријава је послата. Хвала!
Дошло је до грешке приликом слања Ваше пријаве. Молимо Вас да покушате касније.